دانلود سريال قورباغه  اسامي بازيگران سريال
اين چهارمين همکاري سيدي و محمدزاده بعد از فيلم هاي «سيزده»، «خشم و هياهو» و «مغزهاي کوچک زنگ زده» محسوب مي شود.
اين سريال داستاني عجيب و بي بديل را بازگو مي کند که تا کنون دستمايه توليد هيچ فيلم و سريالي نشده است.

قسمتهايي از اين سريال به دليل ماهيت داستان در خارج ايران فيلمبرداري مي گردد.

خلاصه داستان سريال قورباغه دانلود سريال قورباغه
در خلاصه داستان «قورباغه» آمده: دنيا براى من جاى کوچيکىِ. بعضى اوقات فکر مى‌کنم دارم خفه مى‌شم. احساس مى‌کنم همه جا بسته است و من نمى‌تونم نفس بکشم

پيش از اين خبر ساخت فيلم سينمايي «جنگ جهاني سوم» از اين کارگردان اعلام شده بود که پس از اين سريال ساخته خواهد شد.
«قورباغه» مجموعه اي است که با پروداکشن بسيار ويژه توليد مي شود و مانند ساير کارهاي سيدي، دنياي جديدي را پيش چشم مخاطب ترسيم مي کندو نقش آفريني نويد محمد زاده در آن با توجه به پتانسيل اين بازيگر اين دنياي جديد را به يادماندني تر خواهد کرد.

زوج هومن سيدي و نويد محمدزاده در سال هاي اخير باعث به وجود آمدن آثار پر مخاطبي از جمله فيلم سينمايي «مغزهاي کوچک زنگ زده» شده است.دانلود سريال قورباغه

اين دو قصد دارند براي اولين بار در ساخت سريالي در شبکه نمايش خانگي با يکديگر همکاري کنند.
اين سريال در شبکه نمايش خانگي توزيع مي شود و به گفته بسياري با توجه به حضور سيدي و محمدزاده بايد منتظر مجموعه جذابي باشيم.

اين مجموعه نمايش خانگي به کارگرداني هومن سيدي است که چهره هاي معروف سينما و تلويزيون در اين سريال حضور دارند.

سريال قورباغه مراحل توليد بسيار ويژه‌ اي خواهد داشت.

نويد محمدزاده به عنوان اولين بازيگر اين سريال شبکه نمايش خانگي معرفي شده است و انتظار مي‌رود نويد محمدزاده در دنياي تازه اين سريال نقش آفريني خاطره ‌انگيزي داشته باشد.

نقد و داستان سريال قورباغه هومن سيدي: قورباغه داستاني عجيب و بي بديل خواهد داشت. قسمت‌ هايي از اين سريال نيز در خارج از کشور توليد خواهد شد.دانلود سريال قورباغه

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : سريال ,قورباغه ,محمدزاده ,سيدي ,خانگي ,نمايش ,نمايش خانگي ,سريال قورباغه ,شبکه نمايش ,دانلود سريال ,هومن سيدي ,شبکه نمايش خانگي
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آسمان کویر موسسه ونوس | سایت مرکزی موسسه ونوس | ونوس کنکور دعا ودعانویسی (صبی یهود) 09383512082 شیمی و مواد شیمیایی وبلاگ تاریخی و جغرافیایی " ارگ ایران " فرشگاه فایل گرافیستان | ارائه خدمات گرافیکی Brian Angel دانلود نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی